Nowe zajęcia ZUMBA KIDS

ZUMBA KIDS to połączenie (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy, tańca oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i rozwijające ruchowo.

Podział wiekowy: 6-10 lat

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia trwają 45 minut. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze przygotować mięśnie do dalszych ćwiczeń. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne układy. Dzięki ZUMBA KIDS w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness.

Jakie korzyści daje ZUMBA KIDS?

 to nie tylko ćwiczenia i taniec, to promowanie zdrowego trybu życia u dzieci i pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

ZAPRASZAMY !

WSZYSTKIE SOBOTY O GODZINIE 12.00 🙂