26 lutego 2022

Fitness

Zajęcia fitness w klubie Kangur. Ćwicz tak, jak lubisz najbardziej!

Trening fitness to obecnie jedna z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. To także styl życia, który przejawia się dbałością o szeroko pojmowane zdrowie, sprawność oraz kulturę emocji i uczuć. Dzisiejszy fitness oferuje mnóstwo rozmaitych treningów nie tylko ogólnorozwojowych, ale też dedykowanych dla konkretnych partii ciała. Z ich wszelkich dobrodziejstw skorzystać możesz w klubie fitness Kangur.

Fitness w naszym wykonaniu…

…to przede wszystkim bogactwo form. Zapewniamy obszerną i zróżnicowaną gamę zajęć fitness – począwszy od treningów spalających, wzmacniających i kształtujących sylwetkę, poprzez taniec, interwały i obwody, na pilatesie i ćwiczeniach poprawiających mobilność kończąc. Do Twojej dyspozycji oddajemy również wygodne i klimatyzowane sale, nowoczesny sprzęt i akcesoria fitness oraz to, co najważniejsze, czyli zawsze uśmiechnięty, wykwalifikowany zespół.

Klub fitness Kangur tworzy wyjątkowy personel, który w przyjaznej i pełnej dobrej energii atmosferze pomoże Ci spalić dodatkowe kalorie, poprawić kondycję i zmotywować się do kolejnych treningów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wyspecjalizowanych trenerów, którzy oprócz prowadzenia zajęć fitness, chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą w kwestiach takich jak m.in. dobór odpowiednich ćwiczeń.

Klub fitness – Warszawa Targówek

Chcesz zrzucić nadmiarowe kilogramy w przyjemny sposób? Szukasz metody na wzmocnienie organizmu, wymodelowanie sylwetki i zwiększenie ogólnego samopoczucia? Nie czekaj i zapisz się na zajęcia fitness w klubie Kangur!

Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem czy jesteś miłośniczką lub miłośnikiem wszelkiego rodzaju aktywności – zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi organizowanych przez nas treningów oraz grafikiem zajęć.

Klub fitness Kangur zlokalizowany jest w mieście Warszawa przy ul. Potulickiej 1A (Targówek). Zapisy na treningi odbywają się bezpośrednio w recepcji lub telefonicznie. Oprócz zajęć fitness oferujemy także wynajem kortów tenisowych, wynajem kortów do squasha i siłownię. Zapraszamy!

Grafik zajęć fitness w Kangur Klub