25 czerwca 2024

Joga

Aerial joga – Warszawa

Joga to holistyczna praktyka wzmacniająca nie tylko ciało. Jej trening rozwija także świadomość własnego organizmu, kontrolę oddechu, zmysł równowagi. Najlepszych efektów możemy spodziewać się ćwicząc jogę w powietrzu, czyli tak zwaną aerial jogę lub też gimnastykę na szarfach.

Jako doświadczeni instruktorzy od różnych nurtów jogi oferujemy również profesjonalny trening w ramach aerial jogi, sprofilowany pod kątem wzmocnienia organizmu oraz rozwoju własnej pewności siebie. Aerial joga zyskuje nowych adeptów z każdym rokiem, jednak jej uprawianie wymaga dostępu do odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, na co nie każdy może sobie pozwolić.

Nasz klub jogi w Warszawie oferuje dostęp do profesjonalnie przygotowanego studia, wyposażonego pod kątem obsługi dużej liczby uczestników aerial jogi. Doskonale wiemy jak stworzyć przestrzeń, w której każdy poczuje się komfortowo i pewny siebie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani instruktorzy aerial jogi, gotowi sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów, przeprowadzając ich krok po kroku przez cały trening.

Gimnastyka na szafach – najlepsza oferta w Warszawie

Celem treningu jogi jest skoordynowane funkcjonowania ciała oraz umysłu. Najlepszym sposobem by to osiągnąć jest aerial joga, w czasie której adepci unoszą się nad ziemią, co potęguje generowane w czasie treningu odczucia cielesne. Nasz trening aerial jogi skupia się na wzmocnieniu i rozciąganiu ciała, a szczególnie na kręgosłupie, miednicy, klatce piersiowej i nogach. Dzięki temu poprawie ulega postawa organizmu naszych adeptów, którzy odzyskują poczucie komfortu „bycia w swoim ciele”.

Każdy trening gimnastyki na szarfach ma odmienny przebieg, dostosowany do potrzeb konkretnej grupy uczestników oraz ich oczekiwań i możliwości. Nawet osoby niezaznajomione z aerial jogą mogą liczyć na wspaniałe efekty – poczucie przypływu energii po zakończonym treningu oraz głębokie uczucie odprężenia.

Jak przygotować się do aerial jogi w naszym klubie?

Przygotowania do treningu nie są trudne. Joga na hamakach wymaga przede wszystkim wygodnego i dopasowanego stroju sportowego, w którym ciało będzie swobodnie oddychać, a jego ruchy pozostaną nieskrępowane. Nie trzeba zabierać z sobą szarf, hamaków, ani innych przyrządów – wszystko otrzymasz na miejscu. Zalecamy jednak powstrzymać się z posiłkiem przed treningiem. Joga na hamakach najlepiej sprawdza się wtedy, gdy brzuch jest pusty, a od ostatniego posiłku minęły 1-2 godziny.

Nasza oferta aerial jogi w Warszawie

Znamy się na aerial jodze jak nikt inny, a adepci naszych zajęć mogą spodziewać się szybkich postępów, odczuwalnych wraz z każdym zakończonym treningiem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gimnastyki na szarfach oraz do udziału w zajęciach już teraz! Nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie!) by rozpocząć przygodę z aerial jogą i odkryć niezwykłe możliwości jakie z sobą niesie.