26 lutego 2022

Trening personalny

DLACZEGO WARTO WYKUPIĆ U NAS TRENINGI PERSONALNE  

Trening personalny to forma treningu „jeden na jeden”. Są to indywidualne zajęcia ze specjalistą, który tworzy plan treningowy indywidualnie dopasowany do potrzeb i możliwości naszego klienta. Trener, to osoba posiadająca dużą wiedzę z zakresu anatomii, treningów specjalistycznych jak i osób początkujących, ale także ktoś kto rozwinął wiele pokrewnych dziedzin potrzebnych do układania planów treningowych.

Jedna z największych zalet ćwiczeń pod okiem trenera personalnego to stała opieka i bezpieczeństwo. Specjalista prowadzi przez wszystkie etapy treningu. Już od pierwszej chwili wpaja właściwe nawyki i szlifuje technikę osoby ćwiczącej. Dzięki bieżącemu poprawianiu błędów, nie traci się czasu na nieefektywne ćwiczenia i utrwalanie złych nawyków. Trener personalny to również ekspert, z którym w każdej chwili możesz porozmawiać o kwestiach związanych z ćwiczeniami, żywieniem i od którego można uzyskać masę cennych rad.

Trener na pierwszym spotkaniu wysłucha Twoich potrzeb i dzięki temu razem z Tobą wyznaczy cel ćwiczeń i zaproponuje indywidualny plan treningowy.  Każdy ruch będzie w pełni dostosowane do Twoich możliwości fizycznych oraz celu, który chcesz osiągnąć.

Indywidualne podejście do każdego podopiecznego sprawia, że ćwicząc z trenerem personalnym, efekty ciężkiej pracy można zobaczyć znacznie szybciej. Nie marnuje się  zbędnego czasu i każda minuta jest wykorzystana optymalnie. Trener dopilnuje tego, byś nie opuszczał żadnego ćwiczenia i wszystkie wykonał na 100%. Indywidualnie dobrany plan treningowy, pozwoli Ci z kolei na systematyczne rozwijanie umiejętności, a więc każda kolejna sesja to praca z poprzeczką podniesioną  wyżej. Nikt nie zmobilizuje do treningów tak, jak wykwalifikowany trener. To jego  zadaniem jest dbanie o Twoją formę i metody, które nie pozwolą Ci odpuścić. Nie ma nikogo, kto podczas treningów nie napotyka trudności. Mając wsparcie trenera, poradzisz sobie z nimi znacznie łatwiej i nie zniechęcisz się do ćwiczeń.

Ćwiczenia z trenerem personalnym, to przede wszystkim ćwiczenia bezpieczne. Dzięki temu, że każde z nich dobrane jest odpowiednio do Twoich umiejętności i kondycji fizycznej, ryzyko kontuzji zmniejszone jest do minimum. Doświadczony trener będzie wiedział, które ćwiczenia są nie wskazane dla Ciebie i dobierze taki zestaw, na który Twoje mięśnie są w danym etapie gotowe. Dzięki temu unikniesz przeciążeń, które mogą powodować kontuzje. Bezpieczeństwo to również prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń oraz korzystanie ze sprzętów w prawidłowy sposób.

Warto umówić się chociaż na kilka spotkań, wtedy poznasz najważniejsze zasady prawidłowego i skutecznego treningu, który doprowadzi Ciebie do upragnionego celu.

W naszym klubie znajdziesz Trenerów z wieloletnim doświadczeniem, kwalifikacjami, autorskimi metodami ćwiczeń, dlatego masz pewność, że trafiasz w dobre ręce – szczegółowy opis doświadczenia i opis sylwetek znajdziesz na naszym Fan Page Kangur Klub na Facebooku.

Treningi są za dodatkową opłatą: pojedyncza godzina 150 zł, a pakiet 10 godzin to 1200 zł – możesz je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty wykupienia. Serdecznie zapraszamy !

Zespół Kangur Klub.