26 lutego 2022

Siłownia

Kangur Klub to nowoczesny obiekt sportowy, w samym centrum warszawskiego Zacisza. Zapraszamy do strefy profesjonalnego treningu. Na powierzchni łącznej o ponad 700 metrów kwadratowych mieści się u nas: tenis ziemny, squash, tenis stołowy, zajęcia fitness i siłownia.

Czekają na Was profesjonalni instruktorzy i trenerzy wszystkich wyżej wymienionych dyscyplin. Na naszej siłowni znajdziesz sprawdzony od lat sprzęt polskiej marki OLYMP oraz amerykańskiej marki PRECOR. Nasz klub stawia na jakość i zadowolenie klienta, nasza kadra każdego dnia czeka na Ciebie z uśmiechem i dobrą radą. Na miejscu oferujemy wszystko, co jest niezbędne do kompletnego treningu, łącznie z mini barkiem i suplementami.

Na siłowni dysponujemy strefą wolnych ciężarów dla wszystkich, którzy preferują trening z hantlami lub ze sztangą. Klubowicze znajdą tu: bramę, cztery ławeczki, ławkę skośną do brzucha, ławkę rzymską, suwnicę Smitha, sztangę olimpijską, dwie sztangi łamane, modlitewnik, sztangi proste, half rack, bramę do treningu funkcjonalnego i TRX, dwa stojaki z talerzami, posiadamy hantle w przedziale od 2,5 kg do 40 kg. Ponadto strefa z maszynami, które w bezpieczny sposób wspomagają trening izolowany, bardziej sparują mięśnie niż wolne ciężary. W naszej siłowni klubowicze znajdą maszyny na wszystkie partie mięśniowe, jak również strefę funkcjonalną, piłki lekarskie, tarcze treningowe, skakanki, piłki rehabilitacyjne i worek bokserski, na którym prawidłowej techniki ciosów możesz nauczyć się od wykwalifikowanego trenera boksu.

Następnie posiadamy strefę cardio, jeśli chcesz spalić zbędny tłuszcz, podkręcić kondycję a może tylko się rozgrzać – znajdziesz u nas 6 bieżnii, cztery rowerki, dwa orbitreki oraz wioślarza . Po treningu siłowym zapraszamy na zajęcia fitness, zumbę, tenis, squash lub ping pong. Nasz gabinet masażu również może zapewnić Ci miłe doznania . Klub oferuje największy zakres i różnorodność zajęć grupowych w okolicy, jest to również jedyny  tego typu ośrodek z wewnętrzną halą do tenisa ziemnego. 

Nie wiesz jak zacząć ? Nic prostszego – poproś o pomoc trenera, posiadamy w ofercie możliwość treningów personalnych.

Zapraszamy serdecznie.