20 grudnia 2018

Szkółka tenisa dla dzieci

Nauka tenisa to dla dzieci wspaniała zabawa, w parze z którą idą liczne korzyści. Regularna gra w tenisa zwiększa odporność organizmu oraz jego wydolność. Polepsza się praca płuc oraz całego układu krążenia, dzięki czemu dziecko jest zdrowsze i silniejsze. Kurs tenisa dla dzieci uczy także taktycznego myślenia, koncentracji uwagi oraz umiejętności obserwacji. Wszystkie te umiejętności są bardzo użyteczne i pomocne także poza kortem – poprawiają osiągniecia dzieci w szkole. Dodatkowym walorem gry w tenisa jest nauka zdrowej rywalizacji, wraz z którą dziecko uczy się, że nie zawsze musi wygrać. To kolejna z licznych umiejętności, które pomogą naszej Pociesze w późniejszym życiu.

Kurs tenisa dla dzieci i młodzieży

nauka tenisa dla dzieci Warszawa
Nasza szkółka tenisa dla dzieci oferuje zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży. W przypadku zajęć grupowych uczniów dobieramy pod względem umiejętności oraz wieku. Odpowiedni dobór grup gwarantuje stałe rozwijanie umiejętności przez wszystkich uczestników kursu oraz świetną zabawę podczas zajęć.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza szkółka tenisa dla dzieci i młodzieży funkcjonuje przy klubie sportowym Kangur Klub zlokalizowanym w mieście Warszawa. Zarówno kursy grupowe, jak i nauka indywidualna odbywają się na kortach klubu, dlatego do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim dzieci i młodzież z Warszawy oraz okolicy.

Zapisy na kurs tenisa dla dzieci i młodzieży przyjmujemy telefonicznie oraz osobiście w recepcji klubu.