Squash – szukamy kortów w Twojej okolicy

korty squashSquash zyskał na popularności w ostatnich latach, co zaowocowało powstaniem nowych squash kortów. O ile jeszcze kilka lat temu squash korty można było znaleźć wyłącznie w dedykowanych ośrodkach sportowych, o tyle dzisiaj należą do oferty większości siłowni, klubów sportowych oraz klubów tenisowych. Udostępniane są głównie na godziny, przy czym w wybranych klubach zawodnicy ligowi mogą liczyć na ich większą dostępność – liga zapewnia wynajem squash kortów w określone dni, zapewniając tym samym zawodnikom możliwość rozgrywania meczy i zdobywania punktów. A co z amatorami, którzy grają hobbystycznie? Gdzie mogą szukać profesjonalnych kortów do squasha?

Squash korty w Twojej okolicy

Jeśli mieszkasz lub pracujesz w pobliżu Potulickiej 1A, profesjonalne korty do squasha na wynajem masz w zasięgu ręki. Znajdziesz je w Kangur Klub. Jako jedyni w Warszawie dysponujemy kortami szklanymi stałymi. Ten rodzaj kortów gwarantuje najwyższą satysfakcję z gry. Korty szklane stałe oferują również bardzo dobre warunki do nauki gry. Dodatkowym atutem wyboru naszego Klubu jest rozwinięte zaplecze zawodnicze. W recepcji możesz wynająć profesjonalną rakietę, jak i piłki, dzięki czemu możesz rozsmakować się w tej niezwykle popularnej dyscyplinie sportu nie ponosząc wydatków związanych z zakupem sprzętu. Możliwość wynajęcia rakiety to także doskonałe rozwiązanie dla tych graczy, którzy nie zawsze są wstanie przyjechać na kort z własnym sprzętem. Zapewniamy zarówno rakiety dla początkujących, jak i średniozaawansowanych graczy, co daje naszym zawodnikom możliwość porównania parametrów użytkowych różnych rakiet. Zdobyte w ten sposób doświadczenia ułatwiają zakup własnej rakiety – po kilku rozegranych meczach najczęściej będziemy już wiedzieć jakie są nasze oczekiwania względem sprzętu.

Korty Squash – wygodny wynajem przez telefon

W odróżnieniu od większości klubów w Klubie Kangur korty rezerwujemy wyłącznie telefonicznie. Umożliwia to naszym klientom rezerwację kortu w dogodnym dla siebie terminie nawet jeśli w danym momencie nie posiadają dostępu do Internetu lub prowadzą samochód i nie są w stanie wyklikać rezerwacji.